Krówki reklamowe rozdawane stałym klientom

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

Jeśli prowadzi się firmę, której oferta jest związana ze sprzedażą produktów lub świadczeniem usług, to z pewnością ma się stałe grono odbiorców. Do tego grona należą osoby, które regularnie korzystają z oferty. Warto zatem w jakichś sposób podziękować tym osobom za to, że właśnie tę ofertę wybijają spośród wszystkich innych, podobnych, które można znaleźć na rynku. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o słowne podziękowanie osobie, która wejdzie do placówki handlowej czy też placówki usługowej. Najlepiej wyrazić to podziękowanie za pomocą jakiegoś drobnego upominku lub też słodkiego poczęstunku. Przy okazji można je wykorzystać jako gadżety wspierające promowanie firmy i szczegółów jej oferty.Jeśli przedsiębiorstwo jest zainteresowane słodkim niewielkim poczęstunkiem dla klientów, to krówki reklamowe wydają się najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Przede wszystkim dlatego, że jak na cukierki, to są całkiem sporych rozmiarów. Poza tym istnieje możliwość wykorzystania różnych smaków, co uatrakcyjni taki upominek. Tym bardziej, jeśli planuje się stałym klientom wręczać małe zestawy, w skład których wchodzić będą właśnie tego rodzaju słodkie gadżety reklamowe. Warto zadbać by w paczce były one w kilku różnych smakach i rodzajach.

Ponieważ krówki reklamowe mają trafić do osób, które często i chętnie korzystają z oferty przedsiębiorstwa, to miejsce ich rozdawania będzie raczej oczywiste. W takiej sytuacji gadżety reklamowe powinno rozdawać się jedynie osobom, które właśnie przebywają na terenie placówki handlowej czy też usługowej firmy. Co więcej, najlepiej wręczać ten słodki poczęstunek osobom przy kasie lub tym, które już wychodzą.

Dzięki temu będzie większa pewność co do tego, że Krówki reklamowe trafiły w ręce osób, które skorzystały z oferty, ponieważ już coś zakupiły. Nie mniej jednak ważne będzie również to, co się nadrukuje na opakowaniu takich słodkich gadżetów reklamowych. W tej sytuacji warto umieścić tam nie tylko logo reklamodawcy, ale również i drobne podziękowanie za skorzystanie z oferty.